هوآوی MatePad Pro 13.2، یک تبلت پریمیوم همه فن حریف

تبلت هوآوی MatePad Pro 13.2 اینچی، جدیدترین تبلت عرضه شده هوآوی است. تفاوتی ندارد از تبلت برای طراحی استفاده می‌کنید یا انجام پروژه‌های کاری یا درس خواندن، صفحه نمایش بزرگ 13.2 اینچی و App Multiplier به راحتی به شما امکان می‌دهد تمامی جزئیات در یک صفحه مشاهده کنید.

این تبلت درست مثل یک دستیار حرفه‌ای حتی برای آسان‌تر کردن کارهای روزمره هم کمک کننده است. کافیست دستور غذاهای مختلف را از نمایشگر بزرگ این تبلت مرحله به مرحله دنبال کنید.

اگر حمل و نقل و جابه‌جایی لپ‌تاپ به دلیل سنگین بودن برای جلسات کاری، یک چالش برای شماست باید گفت تبلت MatePad Pro 13.2 تنها با وزن 580 گرم و باریکی 5.5 میلی‌متر، عملکردی در حد لپ‌تاپ ارائه می‌دهد. با استفاده از صفحه کلید و قلم نسل سوم M-Pencil هوآوی، انجام پروژه‌های کاری و طراحی بسیار آسان‌تر از گذشته خواهد شد. قابلیت Instant Shape به شما امکان می‌دهد تا اشکال را سریع‌تر و دقیق‌تر ترسیم کنید.

با قابلیت‌های Multiplier  Appو Multi-window می‌توانید چندین کار را به صورت هم‌زمان در منوهای مختلف انجام دهید. به این ترتیب، بدون توجه به محدودیت زمانی، انجام چندین پروژه امکان‌پذیر خواهد شد.

هنگامی‌که در حین بازی کردن، تماس دارید، به راحتی قادر هستید تا از طریق قابلیت Floating window همزمان هم بازی و هم چت کنید. قابلیت HUAWEI SOUND  تجربه شنیداری منحصر به فرد و کم‌نظیری را به لطف اسپیکرهای Multi-driver و صدای استریو فراهم می‌کند.

نسبت طلایی 3:2 صفحه نمایش و نسبت فوق العاده بالای صفحه نمایش به بدنه 94% تبلت میت‌پد پروی 13.2 اینچی جدید هوآوی، خلاقیت را برای طراحان حرفه‌ای فراهم می‌کند. میزان حساسیت قلم نسل سوم M-Pencil به بیش از 10,000 فشار، طیف وسیعی از انتخاب‌ها و راحتی را در حین طراحی برای کاربران فراهم می‌کند.

شما از تبلت برای طراحی استفاده می‌کنید یا انجام کارهای اداری؟ تحصیل یا تماشای فیلم و بازی کردن؟ در قسمت کامنت‌ها با ما در میان بگذارید.

 

 

 

 

 

 

 

 

22 0 0

ارسال دیدگاه‌