چرا سری P؟ تکامل پرچمدار عکاسی هوآوی

از زمان عرضه، سری گوشی‌های پرچمدار P هوآوی، خط تولید پیشگام برای گسترش جاه طلبی های پرچمدار هوآئی بوده است. حتی اگر تا به حال از هیچ گوشی از این سری استفاده نکرده اید، حتماً در مورد آن شنیده و دیده اید، زیرا همیشه آنقدر محبوب بوده‌اند که نمی‌توانید از دیدن افرادی که از آن استفاده می‌کنند اجتناب کنید. این سری پرچمدار از زمان عرضه خود در سال 2012، مرزهای نوآوری گوشی های هوشمند را جابجا کرده است. اگر به داستان سری P علاقه مند هستید، بیایید با هم نگاهی دقیق تر بیندازیم!

P به نشانه عکاسی (Photography)

سری P هوآوی با قابلیت‌های بی‌نظیر عکاسی، شهرت خود را به دست آورد و تمام نوآوری‌ها و فناوری‌ها، آن را هر ساله به یکی از مورد انتظارترین گوشی‌های هوشمند ه برای دوستداران عکاسی موبایل جهانی تبدیل کرده بود. در تصویر زیر می‌توان ویژگی برجسته دوربین هر نسل از سری P را مشاهده کرد.

حتی امروزه، هنوز می‌توانید به یاد بیاورید که چگونه مردم از توانایی سری P30 برای ثبت ماه شگفت‌زده شدند و چگونه صنعت گوشی‌های هوشمند از آن زمان به عکاسی از ماه علاقه نشان دادند. ناگفته نماند که پس از معرفی ویژگی Master AI ، تقریباً هر سازنده شروع به ساخت الگوریتم‌های تقویت‌کننده خود کرد تا گرفتن عکس‌های عالی را آسان‌تر از همیشه کند.

تغییر شدیدی که سری P در عکاسی با گوشی‌های هوشمند ایجاد می‌کند نه تنها در خود محصول مشهود است، بلکه عکس‌های ثبت شده نیز نشان دهنده آن است که چگونه مرزهای صنعت را بیشتر و بیشتر جا به جا می‌کند.

P به نشانه پریمیوم (Premium)

جدا از عکاسی، سری P هوآوی به دلیل طراحی های شیک و گزینه های رنگی، پیشرو در مد نیز شناخته شده است. در طول سال ها، این سری دستخوش تغییرات مختلفی در طراحی شده است.

برای مثال، زمانی که اکثر گوشی‌های پرچم‌دار از مشکی، طلایی و سفید به‌عنوان رنگ‌های اصلی گوشی استفاده می‌کردند، سری P از رنگ‌های جسورانه مانند گرگ و میش، صورتی طلایی، کریستال یخی و طلوع آفتاب کهربایی استفاده می‌کرد تا سریعا از گوشی‌های هوشمند رده بالای سنتی قابل تشخیص باشد و آنها را چنان زیبا و خیره کننده ساخت که هرکسی رنگ ها را می دید فوراً مدل ها را تشخیص می داد. حتی رنگ نقره‌ای یخی سری P40 نیز استفاده‌ای نوآورانه از رنگ نقره‌ای در طراحی گوشی‌های هوشمند محسوب می‌شود.

P به نشانه قدرت (Power)

از زمان عرضه اولین گوشی سری P، هوآوی بسیاری از ویژگی‌ها و فناوری های پیشگامانه را معرفی کرده است، مانند استفاده از پردازنده داخلی در گوشی‌های پرچمدار برای اولین بار. هسته قدرتمند سری P الگوریتم های هوش مصنوعی را برای بهینه سازی عکس ممکن کرد. از Master AI P20 گرفته تا قابلیت‌های محاسباتی فوق‌العاده P50، اعتبار به هیولای عملکرد درونی می‌رسد.

یکی دیگر از عواملی که باعث شد نام سری P برای عملکرد شناخته شود، تجربه استفاده از باتری و سیستم عملیاتی آن بود. سری P با رسیدن به تعادل میان وضوح نمایشگر، عملکرد و عمر باتری، اطمینان قدرتمندی را با مدت زمان باتری بیش از اندازه کافی برای کاربران خود فراهم می‌کند و این نرم‌افزار مطمئناً کاربران خود را قادر می‌سازد تا به طور یکپارچه در میان چندین دستگاه هوآوی با ویژگی‌های خلاقانه فراوان مانند Super Device جابه جا شوند.

به طور خلاصه، سری P مجموعه‌ای از گوشی‌های هوشمند است که به دلیل فناوری‌های پیشرفته دوربین، طراحی‌های شیک و عملکرد قدرتمندشان شناخته می‌شوند.

آیا هنوز اولین برخورد خود با سری P را به خاطر دارید؟ لحظه “چرا سری P” خود را کامنت کنید. منتظر شنیدن داستان‌های شما هستیم!

 

 

402 1 1

دیدگاه‌ کاربران (1)

  1. […] به بهترین شکل ادغام و  زبان طراحی کلاسیک هوآوی را در سری P مجددا تفسیر می‌کند، پیشرفت‌های نوین و پیشرو در صنعت […]

ارسال دیدگاه‌