با ساعت‌های هوشمند هوآوی از شنا کردن لذت ببرید

اعضای عزیز باشگاه مشتریان هوآوی! آیا شما شنا را دوست دارید؟ اگر چنین است، آیا سعی کرده اید از ساعت هوآوی خود برای ثبت زمان شنا، کالری، سرعت و غیره استفاده کنید؟ اگر هنوز آن را امتحان نکرده‌اید، [نکات و ترفندهای] امروز درباره حالت‌های شنا ساعت هوآوی را از دست ندهید!

دو حالت شنا وجود دارد: شنا در استخر و شنا در آب‌های آزاد. بر همین اساس می‌توانید مابین این حالت‌ها در ساعت هوشمند خود انتخاب کنید. هر دو حالت می‌توانند ضربات شنای شما (پروانه، کرال پشت، آزاد و کرال سینه) را تشخیص دهند و دورهای شما، کالری سوزانده شده، مسافت، سرعت، میانگین SWOLF، سرعت شنا و تعداد دفعات شنا را ثبت کنند. اگر ساعت هوشمند شما از مقاومت 5 ATM در برابر آب پشتیبانی می‌کند، هنگام شنا در استخر حالت شنای استخر را روشن کنید. اگر ساعت شما از مقاومت 5 ATM در برابر آب پشتیبانی می‌کند و دارای GPS مستقل است، هنگام شنا در آب های آزاد حالت آب باز آن را روشن کنید.

تنظیمات برای شنا در استخر و آب آزاد

دکمه پایین روی ساعت را فشار دهید تا منوی تمرینات را بررسی کنید و دکمه تنظیمات را برای ورود به رابط تنظیمات شنا در استخر یا Open water تنظیم کنید.

 

تنظیم موارد برای شنا در استخر:

هدف، طول استخر و بخش. (بخش: پس از تنظیم، داده‌های شنای شما در بخش‌هایی ثبت می‌شود. برای مثال، اگر سگمنت را روی 100 متر در هر دور تنظیم کنید، سرعت شما بر اساس زمان و سرعت شنا ثبت می‌شود.)

-تنظیم موارد برای آب‌های آزاد: طول هدف و استخر.

-هنگام دستیابی به هدفی که تعیین کرده اید، ساعت شما می لرزد یا صفحه ای روشن را نشان می‌دهد.

 

 

دفعه بعد که به شنا می روید، فراموش نکنید که ساعت ضد آب هوآوی خود را بپوشید و اجازه دهید به شما کمک کند نتایج تمرین خود را پیگیری نمایید. این یک راه موثر برای بهبود تکنیک شما است! امیدواریم [نکات و ترفندهای] امروز را دوست داشته باشید و فراموش نکنید که ما را دنبال کنید، زیرا ما همچنان اطلاعات مفید بیشتری را پست می کنیم!

 

 

498 1 0

ارسال دیدگاه‌