از قابلیت‌های شنا در ساعت هوشمند هوآوی خود استفاده کنید

اعضای باشگاه مشتریان هوآوی سلام!

آیا به ورزش شنا علاقه دارید؟ سعی کرده اید از ساعت هوشمند هوآوی خود برای ثبت زمان شنا، کالری مصرف شده، سرعت و … استفاده کنید؟ اگر هنوز آن را امتحان نکرده‌اید، بخش [نکات و ترفندهای] امروز درباره حالت‌های شنا ساعت هوآوی را از دست ندهید!

دو حالت شنا تعریف شده است: شنا در استخر (Pool Swim) و آب آزاد (Open Water).

هر دو حالت می توانند ضربات شنای شما (پروانه، کرال پشت، آزاد و کرال سینه) را تشخیص دهند و دورهای شما، کالری سوزانده شده، مسافت، سرعت، میانگین SWOLF، سرعت شنا و تعداد دفعات شنا را ثبت کنند. اگر ساعت هوآوی شما از مقاومت 5 ATM در برابر آب پشتیبانی می‌کند، هنگام شنا در استخر حالت شنای استخر(Pool Swim Mood)  را روشن کنید. اگر ساعت هوشمند شما از مقاومت 5 ATM در برابر آب پشتیبانی می‌کند و دارای GPS مستقل است، هنگام شنا در آب های آزاد حالت آب آزاد (Open Water) آن را روشن کنید.

 

تنظیمات برای شنا در استخر  (Pool Swim)و آب آزاد  (Open Water)

دکمه پایین روی ساعت را فشار دهید تا منوی تمرینات را بررسی و دکمه تنظیمات را برای ورود به رابط تنظیمات شنا در استخر یا Open water انتخاب کنید.

 

  • تنظیم موارد برای شنا در استخر: هدف، طول استخر و بخش. (بخش‌بندی: پس از تنظیم، داده‌های شنای شما در این قسمت ثبت می‌شود. برای مثال، اگر سگمنت را روی 100 متر در هر دور تنظیم کنید، سرعت شما بر اساس زمان و میزان ضربات شنا ثبت می‌شود.)
  • تنظیم موارد برای آب آزاد: طول هدف و استخر.

هنگام دستیابی به هدفی که تعیین کرده اید، ساعت شما می لرزد یا صفحه ای روشن را نمایش می دهد.

دفعه بعد که به شنا می روید، فراموش نکنید که ساعت ضد آب هوآوی خود را بپوشید و اجازه دهید به شما کمک کند نتایج تمرین خود را پیگیری کنید. این کار یک راه موثر برای بهبود تکنیک شما است! امیدواریم [نکات و ترفندهای] امروز را دوست داشته باشید و فراموش نکنید که ما را دنبال کنید، زیرا ما همچنان اطلاعات مفید بیشتری را پست می کنیم!

 

353 0 0

ارسال دیدگاه‌