خانواده ساعت‌های هوشمند هوآوی: مطابق با سبک‌ها و نیازهای مختلف همه

ساعت های هوشمند با ویژگی ها و عملکردهای همه کاره، راحتی روزانه را به نوعی بازتعریف کرده اند. ما می‌توانیم به وضوح شاهد باشیم که این دستگاه در جنبه‌های مختلف زندگی شامل زندگی شخصی، کاری و حتی بخش‌های مرتبط با سلامتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. از آنجایی که هر کاربر نیاز متفاوتی دارد، هیچ ساعت هوشمندی وجود ندارد که بتواند همه نیازهای مختلف را برآورده کند. هنگامی که در جستجوی ساعت هوشمند به عنوان یک همراه روزمره هستید، عواملی مانند طراحی، عملکرد و هزینه می‌توانند در فرآیند تصمیم گیری نقش داشته باشند. با درک نیازهای مختلف کاربران، هوآوی مجموعه‌ای از ساعت‌های هوشمند را ارائه می‌کند که طیف وسیعی از نیازها و بودجه‌های مختلف پوشش می‌دهد. از آخرین سری از ساعت‌های هوشمند عرضه شده می‌توان به هوآوی Watch GT 3 Pro و Watch Ultimate اشاره کرد.

ویترینی از طراحی‌های شیک

به عنوان یک دستگاه پوشیدنی روزمره، جذابیت و  زیبایی ساعت هوشمند بر ظاهر و احساس شما تأثیرگذار است. پ ساعت هوشمند استایل شخصی و حس به روز بودن شما را تکمیل و  به شما امکان می‌دهد تا فردیت خود را از طریق طراحی، مواداستفاده شده و رنگ‌های مختلفی که برای انتخاب دارید، خود بیان کنید و ظاهر خود را بهتر کنید.

با دانستن اینکه همه به دنبال ظاهر متفاوتی هستند، هر سری ساعت‌های هوشمند هوآوی، ظاهر متفاوتی را برای انتخاب در اختیار شما قرار می‌دهد. ساعت HUAWEI WATCH GT 3 Pro نسخه‌های تیتانیوم و سرامیک خود را به نمایش می‌گذارد که اولی طراحی مینیمالیستی و ظاهری هنرمندانه‌تر ارائه می‌دهد. دومی از ادغام جذابیت‌های کلاسیک شرقی با زیبایی شناسی غربی ترکیبی منحصر به فرد از سبکی را روی مچ دست شما ایجاد می‌کند. علاوه بر این، هر یک از این نسخه‌ها دارای تسمه‌هایی از فلورالاستومرهای اسپورت و تیتانیومی برای نسخه تیتانیوم و یک بند سرامیکی برای نسخه سرامیکی هستند.

جدیدترین محصولات در سری ساعت‌های هوشمند هوآوی، HUAWEI WATCH Ultimate است که دو ظاهر منحصر به فرد و متفاوت را نیز به شما ارائه می‌دهد. از یک طرف، نسخه Voyage Blue دارای یک قاب سرامیکی با فناوری نانو آبی است که هر غواصی آن را دوست دارد. از سوی دیگر، نسخه Expedition Black یک قاب سرامیکی با فناوری نانو مشکی و حکاکی‌های قرمز ارائه می‌کند که مناسب با هر ماجراجویی در فضای باز یا رویدادهای رسمی است.

از آنجایی که هر یک از این مدل‌ها، ظاهر متفاوت و  استایل منحصر به فرد خود را ارائه می دهد، می توانید طرحی را انتخاب کنید که به بهترین شکل با ظاهر شما تناسب دارد.

همراهی شما در تمام جنبه‌های زندگی روزمره

ساعت‌های هوشمند جدای از اینکه ظاهرمان را متفاوت و شکیل می‌کند، ویژگی‌ها و عملکردشان در ساده‌سازی فعالیت‌های روزانه، کاملا مشهود است. ساعت‌های هوشمند به دلیل قابل حمل بودن و دسترسی آسان به روشی ایده‌آل برای ردیابی فعالیت‌های سلامتی و تناسب اندام ما تبدیل شده‌اند. با استفاده از آن، اکنون می‌توانیم ضربان قلب، قدم‌ها، کیفیت خواب و موارد دیگر را ردیابی و درک بهتری از خود و آنچه می‌توانیم برای بهبود زندگی‌مان انجام دهیم، داشته باشیم.

ساعت HUAWEI WATCH GT 3 Pro با ارائه بیش از 100 حالت مختلف تمرینی، هر نیاز ورزشی را برآورده می کند. این حالت‌ها شامل حالت‌های منحصربه‌فرد کوه‌نوردی، شنا در آب‌های آزاد، قایقرانی و غیره است. ساعت ها برای پاسخگویی به نیازهای کاوش های شهری، نمایش فشار هوا، زمان طلوع و غروب روزانه خورشید و همچنین تغییرات جزر و مد در زمان واقعی ساخته شده اند.

HUAWEI WATCH GT 3 Pro علاوه بر ردیابی تمرینات شما، عملکردهای ردیابی سلامتی را نیز ارائه می دهد که به شکل تجزیه و تحلیل دقیق ECG درجه پزشکی است که می‌تواند حتی تغییرات جزئی در شرایط قلبی را تشخیص و به شما امکان می‌دهد زودتر به دنبال درمان پزشکی باشید. سایر عملکردهای ردیابی سلامت نیز شامل مدیریت چرخه قاعدگی و نظارت بر SpO2 است.

ساعت HUAWEI WATCH Ultimate از قابلیت های مشابهی برخوردار است اما جنبه اضافه ای دارد که همه غواصان از آن استقبال خواهند کرد. این دستگاه اولین دستگاهی است که به مقاومت واقعی 100 متری در سطح آب دست یافته است و 4 حالت غواصی مختلف را ارائه می‌دهد که برای هر فعالیت غواصی مناسب است. هنگام غواصی، غواصان می‌توانند از ویژگی‌های کامل رایانه غواصی HUAWEI WATCH Ultimate استفاده کنند تا در مواقعی که خیلی سریع بالا می‌روند یا هنگام رسیدن به توقف فشرده‌سازی، یادآورهایی را از طریق ارتعاشات لمسی ارسال ‌کند. علاوه بر این، ساعت حالت اکسپدیشن کاملاً جدید را به ارمغان می آورد و نیازهای ماجراجویی در فضای باز را برآورده می کند.

هوآوی با در نظر گرفتن جنبه‌های مختلف کاربران، به‌طور موثر طیفی از ساعت‌های هوشمند ارائه کرده است که می‌تواند افراد مختلف را به خود جذب کند و آن را برای کاربران از همه اقشار در دسترس قرار دهد.

شما کدام یک از سری ساعت‌های هوشمند هوآوی را امتحان کردید؟ تجربه استفاده خود را با ما به اشتراک بگذارید!

274 1 0

ارسال دیدگاه‌