موشکافی سری P50 هوآوی، می‌خواهید بدانید حداکثر ظرفیت باتری گوشی شما چقدر است؟

گوشی‌های هوشمند سری HUAWEI P50 فقط به دلیل دوربین فوق‌العاده و رابط کاربری EMUI 13 شناخته شده نیستند. برخورداری از باتری پرظرفیت و فناوری سوپرشارژ هوآوی، تجربه کاربری لذت‌بخشی را برای کاربران این گوشی فراهم می‌کند.

  حداکثر ظرفیت باتری دقیقاً به چه چیزی اشاره دارد؟

به طور خلاصه، این تخمین سیستم از عملکرد فعلی باتری است که با عملکرد باتری در زمان نو بودن دستگاه متفاوت است.

برای مشاهده حداکثر ظرفیت باتری:

به  بخش تنظیمات > باتری > تنظیمات باتری بیشتر > حداکثر ظرفیت بروید.

در این قسمت چند حالت مختلف وجود دارد:

  1. چنانچه حداکثر ظرفیت باتری بیشتر از 80% باشد، به این معنا است باتری دستگاه سالم است.
  2. چنانچه حداکثر ظرفیت باتری ضعیف باشد، به این معنا است که ظرفیت باتری به طور قابل توجهی کاهش یافته است. در این مورد، توصیه می‌شود از اطلاعات خود، نسخه پشتیبان تهیه کنید و دستگاه و گواهی خرید خود را برای کمک به مرکز خدمات مجاز مشتریان هوآوی ببرید.

  1. اگرحداکثر ظرفیت باتری به عنوان “Evaluating” نمایش داده شود، به این معنا است که سیستم برای محاسبه مقدار حداکثر ظرفیت به زمان بیشتری نیاز دارد.

می توانید با جدا کردن شارژ کامل تلفن و تخلیه باتری، زمان ارزیابی سیستم را برای باتری کوتاه کنید. توصیه می شود قبل از استفاده از این قابلیت چندین بار باتری گوشی خود را به طور کامل شارژ و خالی کنید.

  1. اگر حداکثر ظرفیت باتری به صورت “- – -” نمایش داده شود، در اینجا توصیه می‌شود از داده‌های خود نسخه پشتیبان تهیه کنید و دستگاه و گواهی خرید خود را به به همراه داشته و برای راهنمایی به مرکز خدمات مجاز مشتریان هوآوی مراجعه کنید.

  1. اگر حداکثر ظرفیت باتری به صورت “- – -” و پیام “ظرفیت باتری قابل ارزیابی نیست. لطفاً برای راهنمایی به مرکز خدمات مجاز مشتریان هوآوی مراجعه کنید.” نمایش داده می شود. در این حالت، سیستم تشخیص داده است که باتری شما یک باتری رسمی مجاز نیست، و باید از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کنید و دستگاه و گواهی خرید خود را به مرکز خدمات مشتریان مجاز هواوی ببرید، باتری فعلی با باتری اصلی تعویض شود.

عمر باتری گوشی به مرور کاهش پیدا می‌کند. به یاد داشته باشید که حداکثر ظرفیت باتری گوشی خود را به طور مرتب بررسی کنید تا مطمئن شوید همه چیز عادی است و اگر متوجه شدید که عملکرد باتری پایین است، به موقع اقدام کنید!

386 0 0

ارسال دیدگاه‌