ساعت هوشمند HUAWEI WATCH Ultimate، نشان ممتاز EISA  را به عنوان ساعت هوشمند برتر و پرچم‌دار را برای سال 2023-2024 کسب کرد

 

ساعت هوشمند Huawei Watch Ultimate جایزه EISA Smartwatch Premium 2023-2024 را دریافت کرد. کسب این نشان، بیانگر قدرت طراحی برند هوآوی در ارائه گجت‌های پوشیدنی برای کاربران در عرصه جهانی است.

EISA یا انجمن تخصصی تصویربرداری و صدا (Expert Imaging and Sound Association) ، سازمانی است که 58 مورد از معتبرترین نشریات و وب سایت‌هایی با علاقه خاص را از 29 کشور جهان نمایندگی می‌کند. Hi-Fi، بخش ویدیوی سینمای خانگی، بخش صدای سینمای خانگی، عکاسی، دستگاه‌های موبایل و الکترونیک داخلی خودرو در این بخش قرار می‌گیرند. سالیانه، EISA محصولاتی را از شرکت‌های مختلف معرفی و گروهی از کارشناسان برندینگ، این محصولات را را بر اساس جنبه‌های مختلف و  موارد استفاده، این محصولات را مورد ارزیابی قرار می‌دهند.

به نقل از EISA

« سبکی و عملکرد دقیق در ساعت هوشمند HUAWEI WATCH Ultimate ترکیب شده و این ساعت را به همراهی ایده‌آل برای هر فردی که می‌خواهد در ارتباط باقی بماند و جلوتر از منحنی‌ها و چالش‌ها باشد، تبدیل می‌کند».

Huawei Watch Ultimate یک ساعت هوشمند کاملاً جدید است که قابلیت های مختلفی را در مقایسه با تمام گزینه های موجود در بازار به ارمغان می آورد.

در طراحی قاب ساعت هوشمند هوآوی Watch Ultimate، برای اولین بار از فلز زیرکونیوم استفاده شده است که بدنه این ساعت را قوی‌تر و آن را نسبت به ساسش و خوردگی، مقاوم‌تر کرده است.

استحکام این ساعت هوشمند تا 4.5 برابر قوی تر، 2.5 برابر سخت تر بوده و به لحاظ وزنی تا 17.4 برابر سبک تر از بدنه استیل ضد زنگ است. دو گزینه عالی برای انتخاب کاربران وجود دارد:  Voyage Blue و Expedition Black.

این ساعت به صفحه نمایش 1.5 اینچی AMOLED با فناوری LTPO مجهز است که روشنایی کامل و مجموعه ای از واچ فیس‌های مختلف را ارائه می دهد. این ساعت دارای 16 ساختار از لایه های مقاوم در برابر آب و یک فیلتر ضد آب در سطح میکرونی است که باعث می شود ساعت تا عمق 100 متری در برابر آب مقاوم باشد. این قابلیت ویژگی‌های مختلف شنا و غواصی را در خدمت کاربران قرار می دهد.

به دلیل تمامی قابلیت‌های اشاره شده، ساعت هوشمند Huawei WATCH Ultimate، جایزه EISA را به عنوان ساعت هوشمند برتر کسب کرده است.

371 0 0

ارسال دیدگاه‌