ساعت هوشمند Watch GT 3 Pro، آنالیز ECG روی مچ دست شما

ساعت هوشمند Watch GT 3 Pro دارای طیف وسیعی از ابزارهای نظارت بر سلامت است که آن را به یک همراه واقعی سلامت تبدیل می‌کند. علاوه بر مجموعه‌ای از استانداردها و ویژگی‌های بهداشتی که با دستگاه‌های WATCH GT به آن عادت کرده‌ایم، WATCH GT 3 Pro اولین دستگاهی است که با یک سنسور ECG با کارایی بالا عرضه می‌شود که اندازه‌گیری ECG را امکان‌پذیر می‌کند. قبل از معرفی این ویژگی جدید، اجازه دهید ابتدا برخی از اصول ECG را مرور کنیم.

 

  • نوار قلب از نظر پزشکی چیست؟

ECG مخفف الکتروکاردیوگرام، ثبت گرافیکی فعالیت الکتریکی قلب در طول زمان است.

  • چرا ECG مهم است؟

الکتروکاردیوگرام بینشی در مورد سلامت قلب شما ارائه می‌دهد و به تشخیص ریتم نامنظم قلب و خطرات سلامتی کمک می‌کند.

  • تست ECG چطور انجام می‌شود؟

برای انجام این تست معمولاً باید به پزشک مراجعه کنید، که حداکثر 12 حسگر کوچک و چسبنده را که با سیم به دستگاه ضبط نوار قلب متصل می‌شوند، به بازوها، پاها و قفسه سینه شما متصل می‌کند. در مقابل، با ساعت هوشمند هوآوی WATCH GT 3 Pro می‌توانید عملکرد قلب خود را در 30 ثانیه آزمایش کنید – تنها کاری که باید انجام دهید این است که در حالی که ساعت روی مچ شما است، الکترود کناری را لمس کنید. با این حال، به خاطر داشته باشید که WATCH GT 3 یک دستگاه پزشکی نیست و داده‌های به‌دست‌آمده توسط برنامه ECG تنها برای مرجع است و به شما امکان می‌دهد در مورد سلامتی خود آگاه و فعال باشید.

 

آنالیز ECG یکی از ارتقا یافته‌ترین ویژگی‌های سلامتی WATCH GT 3 Pro و یکی از نقاط فروش عمده آن است. به همین دلیل است که بسیاری از کاربران خوشحال خواهند شد که بدانند این دستگاه اخیرا گواهینامه CE برای مانیتورینگ ECG در اروپا را دریافت کرده است که به طور قابل توجهی لیست کشورهای پشتیبانی شده را گسترش داده است. برای شروع استفاده از این ویژگی، باید برنامه HUAWEI Health را به آخرین نسخه و همچنین سخت‌افزار WATCH GT 3 Pro را به نسخه فعلی 2.1.0.399 به‌روزرسانی کنید. اگرچه در تغییرات ذکر نشده است، سیستم عامل جدید ویژگی ECG را در کشورهای پشتیبانی شده فعال می‌کند.

 

 

قبل از شروع، توجه داشته باشید که ویژگی ECG نباید توسط افراد زیر 18 سال، کسانی که دارای ضربان ساز یا سایر دستگاه های کاشته شده هستند استفاده شود و برای نتایج دقیق، اندازه گیری نباید در محیطی با میدان الکترومغناطیسی قوی انجام شود. برای شروع، برنامه HUAWEI Health را در گوشی خود باز کنید و به Devices>HUAWEI WATCH GT 3 Pro>ECG بروید و دستورالعمل‌های روی صفحه را دنبال کنید تا برنامه ECG را در ساعت خود فعال کنید.

 

برنامه ECG را در WATCH GT 3 Pro باز کنید و بازوی خود را روی یک سطح صاف قرار دهید.

 

انگشت خود را به آرامی در مقابل الکترود کناری ساعت خود قرار دهید، ساکن باشید و به طور یکنواخت نفس بکشید تا اندازه گیری تمام شود.

 

 

پس از 30 ثانیه، نتایج بر روی صفحه ساعت شما ظاهر می‌شود و می توانید جزئیات را در اپلیکیشن Health گوشی خود بررسی کنید.

 

اگر نتیجه ریتم سینوسی باشد، ECG شما طبیعی به نظر می‌رسد و هیچ مشکلی برای سلامتی تشخیص داده نشده است. اگر A-fib نشان داده شده است (فیبریلاسیون دهلیزی، نوع آریتمی)، ممکن است بخواهید توصیه‌های پزشکی را برای جلوگیری از خطرات احتمالی سلامتی جستجو کنید. اگر نتیجه اندازه‌گیری -(بی نتیجه) باشد، باید دوباره اندازه‌گیری کنید. هم‌چنین می‌توانید گزارش ECG خود را به صورت حرفه ای دانلود یا به اشتراک بگذارید.

 

برای پیشگیری از بیماری قلبی باید هر هفته ECG اندازه گیری کنید. در برنامه هوآوی Health، می‌توانید یادآورهای اندازه‌گیری را با زمان و زمان‌بندی تکرار برای تسهیل روال تنظیم کنید. با HUAWEI WATCH GT 3 Pro می توانید در هر زمان و هر مکان ECG را اندازه گیری کنید تا سلامت قلب خود را کنترل کنید.

 

 

 

399 1 0

ارسال دیدگاه‌