هوآوی Watch Buds، ساعت، هدفون و مربی ورزشی شخصی شما

اعضای باشگاه مشتریان هوآوی سلام

بهار فصل عالی برای ورزش کردن است، آیا آماده هستید تا دستاوردهای تناسب اندام خود را به سطح بالاتری ببرید؟ ساعت HUAWEI WATCH Buds انتخابی عالی برای شروع برنامه تناسب اندام جدید شماست!

امروز می خواهیم بیشتر در مورد عملکردهای تناسب اندام و سلامتی این ساعت صحبت کنیم.

– تمرینات خود را با حالت های ورزشی داخلی تقویت کنید

بیایید با حالت های ورزشی شروع کنیم. Watch Buds دارای بیش از 80 حالت ورزشی است، از جمله حالت‌های ورزشی حرفه‌ای مانند دویدن در فضای باز، پیاده‌روی در فضای داخلی، دوچرخه‌سواری در فضای باز، طناب زدن، تمرین رایگان و غیره.  که می‌توانند پیشرفت تمرین شما را به طور دقیق ردیابی کنند. مهمتر از آن، لازم نیست نگران افتادن هدفون‌های ساعت خود حتی در حین دویدن با آن‌ها باشید، زیرا هدفون‌ها طراحی استوانه‌ای هشت ضلعی سبک وزن دارند تا اطمینان حاصل شود که به اطراف نمی‌چرخند! علاوه بر این، با Watch Buds، می‌توانید در حین پیگیری تمرینات خود، روی موسیقی مورد علاقه خود تمرکز کنید. هنگامی که می خواهید صدای آهنگ های خود را بیشتر کنید، کافیست فقط به گوش خود ضربه بزنید (نه هدفون‌ها)! خیلی باحاله، نه؟!

اما این همه ماجرا نیست، Watch Buds با سیستم ورزشی مبتنی بر علم یعنی HUAWEI TruSportTM ادغام شده است. این سیستم ارزیابی‌ها و توصیه‌های حرفه‌ای ورزشی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا به شما کمک کند تا تمرینات خود را بیشتر بهبود بخشید. به علاوه، با ویژگی‌هایی مانند اشتراک‌گذاری رکوردهای تناسب اندام با یک کلیک، شاخص عملکرد دویدن، مربی هوشمند دویدن، دستیار صوتی حالت ورزشی، برنامه‌های فعالیت شخصی قابل تنظیم و موارد دیگر، همه چیزهایی را که برای رسیدن به اهداف تناسب اندام خود نیاز دارید، خواهید داشت!

در بالا،  به دو مورد از قابل توجه‌ترین قابلیت‌های تناسب اندام Watch Buds اشاره کردیم. برای بسیاری از کاربران، ترکیب هدفون و ساعت در یک دستگاه، بسیار قابل توجه و جذاب است اما طراحی جدید و نوآور این محصول، تنها علتی نیست که کاربران هوآوی، آن را به عنوان یک همراه هوشمند انتخاب می‌کنند.

نظرات خود را در رابطه با طراحی و عملکرد این ساعت هوشمند، برای ما کامنت کنید.

404 1 0

ارسال دیدگاه‌