با تبلت هوآوی MatePad Pro 12.6، نوآوری را به سطح بالاتری ارتقا دهید

هوآوی MatePad Pro 12.6، تبلت جدید هوآوی که برای نسل جدیدی از دستگاه‌های هوشمند ساخته شده است، HUAWEI MatePad Pro را با عملکردهای کاملاً جدیدی قدرتمند می‌کند. دسکتاپ- تبلت جدید به گونه‌ای ارتقا یافته و به ابزارهای جدید مجهز شده است تا راه‌های جدیدی را برای مشاهده کارآمدتر اطلاعات مهم در اختیار کاربران قرار دهد. تبلت جدید با استفاده از فناوری توزیع شده می‌تواند از قابلیت دستگاه های دیگر – از تلفن های هوشمند و رایانه‌های شخصی گرفته تا تلویزیون‌های هوشمند – استفاده کند تا یک دستگاه فوق العاده را شکل دهد که طیف گسترده‌ای از خلاقیت و بهره‌وری را پشتیبانی می‌کند.

HUAWEI MatePad Pro مجهز به Kirin 9000E قدرتمند و صفحه نمایش 12.6 اینچی OLED تمام صفحه است که با نسبت صفحه‌نمایش به بدنه 90 درصد، نسبت کنتراست میلیون به یک، پشتیبانی از طیف رنگی گسترده DCI-P3 ارائه می شود. دقت رنگ با برخی از مانیتورهای حرفه ای رقابت می‌کند. ویژگی‌های جدید و بهبودیافته App Multiplier و Multi-Window انجام چند کار را بی‌نظیرتر از همیشه می‌کند و گواهی بر تلاش‌های هوآوی برای ارتقاء پشتیبانی بهبودیافته از حالت افقی در برنامه‌های تبلت است. هوآوی با راه اندازی HUAWEI M-Pencil (نسل دوم) که تجربیات تعاملی هوشمندتر و طبیعی‌تری را ارائه می‌دهد، الهام‌بخشی را در طراحی، به کاربران هدیه می‌کند.

کوین، مدیر عامل شرکت Huawei Consumer BG، گفت: «میت پد پرو جدید هوآوی ابزاری عالی است که الهام بخش کاربران برای بهره‌وری و خلاقیت بیشتر است. با HarmonyOS 2 جدید، کاربران می‌توانند از برنامه‌ها و خدمات به روش‌های کاملاً جدیدی بهره ببرند و هوشمندتر از همیشه کار کنند.»

صفحه نمایش 12.6 اینچی OLED تمام صفحه با عملکرد قابل مقایسه با مانیتورهای درجه یک

HUAWEI MatePad Pro دارای صفحه نمایش 12.6 اینچی OLED FullView است. این نمایشگر با نسبت تصویر 16:10 و حاشیه‌های باریک که ضخامت آن فقط 5.6 میلی‌متر است، نسبت صفحه‌نمایش به بدنه 90 درصد، ارائه می‌شود. نمایشگر OLED  تمام صفحه از نسبت کنتراست بالای یک میلیون به یک و طیف رنگی گسترده DCI-P3 پشتیبانی می‌کند و به دستگاه اجازه می‌دهد تا رنگ‌های واضح‌تر و واقعی‌تری تولید کند. علاوه بر این، HUAWEI MatePad Pro دارای رتبه دقت رنگ ∆E <0.5 است، سطحی از دقت که فقط توسط برخی از مانیتورهای درجه یک به دست می‌آید و آن را به یک نمایشگر دوم قابل حمل عالی برای عکاسان حرفه‌ای تبدیل می‌کند. HUAWEI MatePad Pro با یک راه حل سخت افزاری، فیلتر نور آبی که انتشار گازهای گلخانه ای را در منبع کاهش می‌دهد، اولین تبلت جهان است که طیف وسیعی از تست های سخت را پشت سر گذاشته و گواهی TÜV Rheinland Full Care Display 2.0 را دریافت کرده است.

صفحه نمایش درخشان HUAWEI MatePad Pro با یک سیستم صوتی هشت بلندگو که از تویترها و ووفرهایی با دامنه بزرگ تشکیل شده است تکمیل می شود تا تجربه های چندرسانه ای همه جانبه را برای مصرف کنندگان فراهم کند.

HarmonyOS 2 به کاربران کمک می کند تا بهره وری خود را بهبود بخشند

HUAWEI MatePad Pro برای کمک به کاربران در یافتن سریع برنامه‌های مورد نیاز خود، یک پایه جدید را معرفی می‌کند که نه تنها برنامه‌های پرکاربرد، بلکه برنامه‌های اخیراً استفاده شده را نیز نمایش می‌دهد. ابزارک‌های سرویس جدید می‌توانند اطلاعات فوری را نمایش دهند و به کاربران امکان می‌دهند که سریع و و راحت به ویژگی‌های خاص برنامه دسترسی داشته باشند، حتی بدون اینکه برنامه‌ها را راه‌اندازی کنند. این ویجت‌ها را می‌توان در هر مکانی قرار داد و همچنین کاملاً قابل تنظیم برای کاربران است تا دستگاه خود را مطابق با ترجیحات خود شخصی‌سازی کنند.

HUAWEI MatePad Pro جدید با استفاده از قابلیت‌های توزیع‌شده HarmonyOS، از قابلیت‌های جدید همکاری چند صفحه‌نمایش تبلت و لپ‌تاپ پشتیبانی می‌کند: حالت آینه، حالت گسترش و حالت همکاری. در حالت آینه، صفحه لپ‌تاپ متصل، مستقیما روی صفحه نمایش تبلت منعکس می شود و به کاربران مکان می دهد که مستقیماً اسناد را امضا کرده و حاشیه نویسی کنند، یا با HUAWEI M-Pencil (نسل دوم) و HUAWEI MatePad Pro ، با پد طراحی و قلم درست مانند طراحان حرفه ای روی لپ‌تاپ شخصی طراحی کنند. حالت Extend Mode تبلت MatePad Pro را به یک صفحه نمایش دوم تبدیل می‌کند و فضای اضافی برای نمایش محتوای بیشتری را فراهم می کند که برای بررسی موارد مرجع یا مرور اینترنت عالی است. این حالت همکاری،  تعامل بین پلتفرمی بین HarmonyOS 2 و Windows را امکان‌پذیر می‌سازد و به کاربران امکان می‌دهد با کشیدن و رها کردن ساده، محتواهایی مانند متن، تصاویر و اسناد را بین دستگاه‌های متصل منتقل کنند. با از بین بردن مرزهایی که تبلت‌ها، تلفن‌های هوشمند و رایانه‌های شخصی را از هم جدا می‌کند، همکاری چند صفحه‌ای، کاری را که کاربران می‌توانند با HUAWEI MatePad Pro و سایر دستگاه‌های متصل انجام دهند، ارتقا می‌دهد و به آنها قدرت می‌دهد تا سازنده‌تر و خلاق‌تر از قبل باشند.

افزایش دهنده برنامه بهبود یافته، تجربه برنامه را در جهت افقی بیشتر غنی می کند

App Multiplier که اولین بار در سال 2019 معرفی شد برنامه‌های تبلت را قادر می‌سازد تا از جهت افقی بهتر استفاده کنند و اطلاعات را با دو پنجره فعال به طور همزمان نمایش دهند. با راه اندازی HUAWEI MatePad Pro، App Multiplier راه های بیشتری را برای کاربران به ارمغان می آورد تا از نمایشگرهای افقی به صورت کامل استفاده کنند.

در حالی که تبلت، یک برنامه را در یک پنجره نشان می‌دهد و برنامه جدید Multiplier را فعال می‌کند، کاربران می‌توانند با کشیدن انگشت روی فضاهای خالی دو طرف صفحه تبلت به سمت بالا و پایین حرکت کنند تا محتوای برنامه را پیمایش کنند، بدون اینکه از کنترل تبلت خود دست بردارند. کاربران می‌توانند دو نمونه از یک برنامه را نشان دهند و با ویندوز تعامل داشته باشند که گویی یک برنامه را دو بار راه‌اندازی کرده‌اند. از ژوئن 2021، نزدیک به 4000 برنامه از App Multiplier برای بهبود تجربه کاربری خود استفاده کرده اند. هوآوی با بهبود مستمر App Multiplier، پیشرو در توسعه برنامه‌های تبلتی است که از جهت‌گیری منظره پشتیبانی می‌کنند.

HUAWEI M-Pencil (نسل دوم) و صفحه کلید مغناطیسی هوشمند HUAWEI اولین کار خود را آغاز کردند

HUAWEI M-Pencil (نسل دوم) تجربه نوشتن طبیعی مداد مانندی را با نوک قلم جدید با روکش پلاتین، تأخیر کم و پشتیبانی از 4096 سطح حساسیت فشار ارائه می‌کند. نوک شفاف قلم جدید با الهام از طراحی پشت قاب شفاف ساعت‌های لوکس، عملکرد درونی قلم را به نمایش می‌گذارد و با بافت مات برای تجربه بهتر طراحی همراه است. قلم جدید HUAWEI M-Pencil (نسل دوم) از طیف وسیعی از ویژگی‌های تعاملی نوآورانه از جمله HUAWEI FreeScript پشتیبانی می‌کند که محتوای دست‌نویس را در زمان واقعی به متن کدگذاری شده توسط ماشین تبدیل می‌کند و همچنین برای تغییر، شکل فوری، جدول فوری و موارد دیگر می‌بایست دو بار به آن ضربه بزنید.

ویژگی های طراحی خلاقانه را می توان در برنامه های شخص ثالث نیز استفاده کرد. Pencil Engine که توسط هوآوی توسعه داده شده است برای همه توسعه دهندگان در سراسر جهان در دسترس است و مجموعه ای از ویژگی ها مانند پیش بینی ضربه و جلوه های قلم مو را ارائه می‌دهد که همگی می توانند به راحتی برای تجربه نقاشی و دست خط غنی تر و طبیعی تر در برنامه های شخص ثالث ادغام شوند.

صفحه‌کلید مغناطیسی هوشمند هوآوی یک صفحه‌کلید با اندازه کامل است که دارای حرکت کلید 1.3 میلی‌متری برای ارائه تجربه‌های رضایت‌بخش تایپی است. صفحه کلید جفت شده مغناطیسی با پشتیبانی از بلوتوث و شارژ بی سیم، با HUAWEI MatePad Pro همکاری می‌کند تا بهره وری هر کاربر را در محیط کار افزایش دهد.

 

311 2 0

ارسال دیدگاه‌