چگونه AppGallery تجربه کاربر را بهبود می بخشد؟

اعضای محترم باشگاه مشتریان هوآوی، سلام

یک خبر خوب!!!!

اپ گالری هوآوی چهار عملکرد را برای بهبود تجربه کاربری شما به روز کرده است. این عملکردها دستیار آنلاین، لیست برنامه های برتر، راهنمای اپ گالری برای گوشی‌های جدید و پشتیبانی آنلاین هستند. این تغییرات و عملکردهای جدید به شما کمک می‌کند تا به طور موثرتر از اپ گالری هوآوی استفاده کنید. بیایید با هم به این ویژگی‌ها نگاهی بیندازیم!

  • دستیار آنلاین

اولین ویژگی جدید، دستیار آنلاین است. هنگامی که برنامه های برتر محبوبی را که می خواهید دانلود کنید در AppGallery جستجو می‌کنید، در زیر نتیجه جستجو، نوار راهنمای دستیار آنلاین برای برنامه را مشاهده خواهید کرد. حال می‌توانید روی آن کلیک کنید تا دستورالعمل‌های دقیق استفاده از برنامه (فرمت پرسش و پاسخ) را مشاهده کنید. همچنین لینکی برای دانلود اپلیکیشن وجود دارد تا بتوانید به موقع از خدمات مشتریان آنلاین کمک بگیرید. آنها به سؤال شما پاسخ و نحوه دانلود و نصب را به شما آموزش می‌دهند و همچنین بایدها و نبایدها را به شما توضیح خواهند داد.

این ویژگی در رومانی، آفریقای جنوبی، امارات، عمان، بحرین، قطر، کویت، فیلیپین، مکزیک، عربستان سعودی، شیلی، پرو، مالزی، کلمبیا، مصر، لهستان، ایتالیا، آلمان، اسپانیا به روز شده است. برای مناطق تایلند، عراق، کاستاریکا، پرتغال و ترکیه. روسیه به زودی در دسترس خواهد بود.

 

** توجه داشته باشید که اپلیکیشن‌ها در هر منطقه ممکن است براساس موقعیت خدمات دهی، متفاوت باشند.

  • لیست اپلیکیشن‌های برتر

دومین ویژگی جدید “فهرست اپلیکیشن‌های برتر” است که یک لیست شامل برنامه‌های برتر در AppGallery است. این برنامه لیست بیشترین برنامه‌های بارگیری و استفاده شده توسط کاربران در هر منطقه را خلاصه می‌کند. برای مشاهده لیست می‌توانید روی نماد “فهرست اپلیکیشن‌های برتر” کلیک کنید. سپس این برنامه ها را بررسی و نصب کنید، ارزش امتحان کردن را دارند!

این ویژگی در رومانی، آفریقای جنوبی، امارات، عمان، بحرین، قطر، کویت، فیلیپین، مکزیک، عربستان سعودی، شیلی، مالزی، روسیه، مصر، لهستان، ایتالیا، آلمان، فرانسه، اسپانیا، تایلند، سریلانکا، عراق، میانمار، پرتغال و ترکیه به روز شده است.

** توجه داشته باشید که اپلیکیشن‌ها در هر منطقه ممکن است براساس موقعیت خدمات دهی، متفاوت باشند.

  • راهنمای اپ گالری برای گوشی‌های جدید

سومین ویژگی ارتقا یافته، راهنمای AppGallery برای گوشی‌های جدید است. در عرض هفت روز پس از فعال شدن گوشی جدید، کاربر راهنمای استفاده از اپلیکیشن ارسال شده توسط AppGallery را دریافت خواهد کرد که به کاربر در مورد نحوه دانلود برنامه ها، انتقال داده‌های پشتیبان، ورود به حساب‌ها و … آموزش می‌دهد. این مورد می‌تواند بسیار کمک کننده باشد. بنابراین نگران نحوه استفاده از گوشی هوآوی جدید خود نباشید. ما از ابتدا در کنار شما خواهیم بود.

این ویژگی در حال حاضر در رومانی، عربستان سعودی، لهستان، ایتالیا، آلمان، فرانسه، اسپانیا، پرتغال و ترکیه به روز شده است. برای روسیه و مصر به زودی عرضه خواهد شد.

** توجه داشته باشید که اپلیکیشن‌ها در هر منطقه ممکن است براساس موقعیت خدمات دهی، متفاوت باشند.

  • پشتبانی آنلاین

چهارمین ویژگی ارتقا یافته “پشتیبانی آنلاین” است که بخش خدمات آنلاین مشتری در اپ گالری است. کاربران در صورت بروز هرگونه مشکل در هنگام نصب یا استفاده از برنامه‌ها می‌توانند با تیم پشتیبانی تماس بگیرند. خدمات مشتری در اسرع وقت برای حل مشکلات به شما پاسخ خواهد داد.

این ویژگی در رومانی، آفریقای جنوبی، امارات، عمان، بحرین، قطر، کویت، فیلیپین، مکزیک، عربستان سعودی، شیلی، پرو، مالزی، کلمبیا، روسیه، مصر، لهستان، ایتالیا، آلمان، فرانسه، اسپانیا، تایلند، سریلانکا، عراق، پرتغال و ترکیه به روز شده است.

** توجه داشته باشید که اپلیکیشن‌ها در هر منطقه ممکن است براساس موقعیت خدمات دهی، متفاوت باشند.

به طور خلاصه، هوآوی به بهبود تجربه کاربر در زمینه‌های مختلف توجه دارد. نظر شما در مورد این تغییرات جدید چیست؟ امیدواریم که آنها بتوانند به شما کمک کنند تا از اپ گالری هوآوی راحت‌تر استفاده کنید. اگر شما هم ترفند و یا نکاتی در استفاده بهتر از اپ گالری و دسترسی به اپلیکیشن‌های پرکاربرد دارید، در کامنت با ما درمیان بگذارید!

** برنامه‌هایی که در تصاویر مقاله نشان داده می‌شوند، تصاویر فهرست رتبه‌بندی هم‌زمان اپ گالری در برخی کشورها هستند. رتبه بندی واقعی در کشور هر کاربر ممکن است با مقاله متفاوت باشد. باشگاه مشتریان هوآوی هیچ یک از برنامه‌‌های نمایش داده شده در  مقاله یا عنوان شده را  تبلیغ نمی‌کند.

356 1 0

ارسال دیدگاه‌