زندگی سالم با Huawei Health

زندگی سالم به خصوص در چند سال اخیر همیشه هدف مطلوبی بوده است. اما اگرچه در لیست اولویت‌های ما قرار دارد، اما همیشه نمی‌توانیم به خود ببالیم که مرتباً مراقب سلامتی و تناسب اندام خود هستیم. علاوه بر مشغله کاری و نداشتن وقت کافی برای خود، گاهی اوقات از مشاوره و انگیزه حرفه ای محروم می‌شویم و یا به سادگی فراموش می‌کنیم که عادت های سالم را به صورت روزانه انجام دهیم. اینجاست که ویژگی زندگی سالم برنامه HUAWEI Health وارد عمل می‌شود و به ما کمک می‌کند تا عادات سبک زندگی سالمی بسازیم و از زندگی سالم لذت ببریم.

زندگی سالم یک سرویس برنامه HUAWEI Health است که به ما کمک می‌کند تا با انجام کارهای اولیه و اختیاری روزانه به سلامتی برسیم. کارهای اولیه و دیتاهای ورودی که اجباری هستند عبارتند از: ورزش، خلق و خو و خواب، در حالی که کارهای اختیاری شامل فعالیت، خواب، لبخند روزانه، نوشیدن آب، یادآوری دارو، اندازه‌گیری فشار خون و اندازه گیری وزن است. برای استفاده از Healthy Living برای حمایت از یک سبک زندگی سالم، کافی است اپلیکیشن HUAWEI Health را روی گوشی هوشمند خود نصب کرده باشیم و اگر یکی از پوشیدنی‌های HUAWEI یا سایر دستگاه‌های هوشمند مانند HUAWEI Body Fat داشته باشیم، این کار آسان‌تر خواهد بود. مقیاسی که به ما کمک می‌کند داده‌های سلامتی و تناسب اندام خود را ردیابی کنیم و وظایف اعلام حضوری را مدیریت کنیم.

برای شروع استفاده از Healthy Living، برنامه HUAWEI Health را در گوشی خود باز کنید و برای افزودن کارت Healthy Living روی EDIT ضربه بزنید. هنگامی که کارت زندگی سالم را باز می کنید، فقط متوجه سه کار اساسی خواهید شد: خواب، فعالیت و خلق و خو. برای باز کردن وظایف بیشتر Healthy Living، باید اهداف سلامتی ایجاد کنید. می‌توانید بین مدیریت وزن، آرامش، بهبود خواب، تقویت سیستم ایمنی و مدیریت فشار خون یکی را انتخاب کنید، یا می‌توانید سفارشی را انتخاب کنید تا خودتان وظایف ثبت نام را سفارشی کنید.

این بار Boost the immune system را انتخاب می کنیم و روی NEXT و CREATE PLAN ضربه می زنیم تا کارهای توصیه شده را دریافت کنیم. به منظور بهبود سیستم ایمنی، برنامه سلامت به ما پیاده‌روی منظم، تمرینات تنفسی، بیدار شدن منظم و زودتر خوابیدن، داشتن مقدار مشخصی از فعالیت روزانه و نوشیدن آب کافی را توصیه می‌کند. برای برخی از وظایف، می‌توانیم اهداف خود را تعیین کنیم – تعداد قدم‌های روزانه، زمان بیدار شدن و رفتن به رختخواب، زمان فعالیت هفتگی و مقدار روزانه آب مصرفی. همچنین می‌توانیم یادآورهایی را فعال کنیم که به ما کمک می‌کنند تا هر یک از وظایف را انجام دهیم و زمان ارسال اعلان‌ها را در تلفن و دستگاه پوشیدنی خود تنظیم کنیم.

تکمیل برخی از کارهای ثبت‌نام مانند خواب، فعالیت و تعداد قدم‌ها توسط تلفن هوشمند و دستگاه‌های پوشیدنی ما به‌طور خودکار ردیابی می‌شود، در حالی که سایر کارها مانند اندازه‌گیری فشار خون، اندازه‌گیری وزن یا غذا خوردن باید به صورت دستی با لمس کردن بررسی شوند. ما همیشه می‌توانیم وضعیت تکمیل کار را در کارت Healthy Living در برنامه HUAWEI Health در تلفن یا با راه‌اندازی برنامه Healthy Living در یک دستگاه پوشیدنی پشتیبانی‌شده بررسی کنیم. تکمیل ماموریت‌های اولیه، یک شبدر استاندارد چند رنگ را برای ما به ارمغان می‌آورد، و با تکمیل تمام ماموریت‌های روزانه، یک شبدر سبز کامل به دست می‌آوریم. برای مشاهده/تغییر طرح سلامت یا مشاهده گزارش هفتگی، به صفحه زندگی سالم بروید و در گوشه سمت راست بالا ضربه بزنید.

بنابراین، آیا حالا آماده‌اید تا با کمک اپلیکیشن Huawei Health، یک سبک زندگی سالم را در پیش بگیرید؟ کدام برنامه برای شما جذاب تر است؟ در نظرات زیر با ما به اشتراک بگذارید.

 

742 2 1

دیدگاه‌ کاربران (1)

  1. برنامه کامل و خوبیه، راحت کار باهاش

ارسال دیدگاه‌