[FreeBuds Pro 2] صدای جدید با رنگ رویایی جدید

اعضای باشگاه مشتریان هوآوی، سلام

بیایید با هم نگاهی به یکی از جدیدترین سری هندزفری‌های هوشمند هوآوی، Huawei FreeBuds Pro 2 بیاندازیم.

تصور کنید که در یک مرکز خرید با لذت در حال گشت و گذار هستید، اما ناگهان از طرف همکارتان با شما تماس تلفنی گرفته می‌شود که از شما می‌خواهد فوراً در مورد یک مساله کاری صحبت کنید. در عین حال، بسیاری از مردم با صدای بلند صحبت می‌کنند و موسیقی در مرکز خرید تقریبا کر کننده است. در آن لحظه چه کاری باید انجام دهید؟

آیا وقتی در مکان‌های مختلفی مانند کافه‌ها یا مکان‌های کاری مشترک به غیر از دفتر کار خود کار می‌کنید، یا وقتی می‌خواهید روی کارتان تمرکز کنید، صداهای بلند شما را عصبانی می‌کند؟ در آن لحظه، حدس می‌زنیم که آرزو می‌کنید که تمام دنیا فقط برای یک دقیقه ساکت باشند.

حتی زمانی که در خانه هستید، حتماً مواردی وجود دارد که باید به تماس‌های خود پاسخ دهید، در حالی که تلویزیون روشن است و بچه ها در داخل آپارتمان می‌دوند و فریاد می زنند تا مورد توجه قرار بگیرند.

در چنین شرایطی، شما باید به دنبال مکانی ساکت‌تر برای تماس باشید یا باید راهی سریع برای کاهش صدای محیط پیدا کنید و مطمئن شوید که صداها به وضوح از طریق گوشی منتقل می شوند. خوشبختانه، اگرچه ما نمی توانیم دنیای پر سر و صدا را تغییر دهیم، اما می توانیم خودمان را تغییر دهیم. یا دقیق تر، می توانیم ابزارهایی را به ما کمک می‌کنند، انتخاب کنیم.

با توجه به مشکلات فوق، FreeBuds Pro 2 می‌تواند بسیار به شما کمک کند! این هدفون می‌تواند مقدار زیادی از نویز محیط را حتی در حالت هیاهو از بین ببرد. بنابراین، شما را قادر می سازد تا در کار خود غرق شوید و بهره‌وری کاری خود را افزایش دهید! علاوه بر این، حذف نویز متقابل است، به این معنا که نه تنها هنگام گوش دادن، بلکه هنگام صحبت کردن نیز نویز را کاهش می‌دهد. وقتی آن را در حین تماس تلفنی می پوشید، صدای شما برای طرف مقابل واضح و متمایز به نظر می رسد، درست مانند زمانی که در یک اتاق کنفرانس صحبت می‌کنید.

اگر عادت دارید که هر روز به موسیقی گوش دهید بلافاصله پس از امتحان FreeBuds Pro 2، تفاوت واضحی را مشاهده خواهید کرد. به عنوان مثال، زمانی که در مسیر رفت و آمد خود هستید، مانند مترو یا اتوبوس که محیط‌های شلوغی هستند، FreeBuds Pro 2 خود را روی گوشتان بگذارید و حالت حذف نویز فعال را روشن کنید. متوجه خواهید شد که صدای محیط به یکباره از بین می‌رود! حال می‌توانید از موسیقی لذت ببرید و خود را از محیط پر سر و صدا دور کنید. علاوه بر این، تفاوت میان نویز و سکوت را نیز متوجه خواهید شد. احساس خواهید کرد که آهنگ ها فوق العاده‌تر هستند و به دنیای موسیقی خود معتاد خواهید شد! در مقابل، اگر آن را بردارید، از پر سر و صدا بودن دنیا شگفت زده خواهید شد.

به طور خلاصه، این هدفون حذف نویز می‌تواند حس آرامش فوق العاده ای را فراهم نماید که بدون شک بسیار بیشتر از یک محصول دیجیتال است. ناگفته نماند که رنگ آبی نقره‌ای درخشان آن فورا توجه مردم را به خود جلب می کند! بنابراین، شدیداً به شما توصیه می‌کنیم که این هدفون را بررسی کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

 

 

380 1 0

ارسال دیدگاه‌