نگاه اولیه به Huawei FreeBuds 5i، از ظاهر شیک تا کیفیت صدای برتر

در این مقاله قصد داریم تا هوآوی فریبادز 5i، یک هندزفری برای طرفداران مد و تمام عاشقان موسیقی را به شما معرفی کنیم. آماده‌باشید تا در سفری هیجان انگیز به دنیای هوآوی FreeBuds 5i سفر کنیم.

در هنگام برخود با فریبادز 5i، نمی‌توانید از جادوی رنگ‌ها غافل شوید. به خصوص رنگ جذاب “Isle blue”،جعبه شارژ کوچک و دوست‌داشتنی‌ این دستگاه، به راحتی و سادگی، قابل حمل بوده و جاگیر نیست.

زمانی که به کیفیت صدا می‌رسیم، اینجاست که معجزه واقعی رخ می‌دهد! قدرت واقعی در High-Resolution Audio (Hi-Res) قرار دارد. آماده‌باشید برای سفر به دنیایی از شادی شنیداری، جایی که هر ضربه و ملودی، روح را به وجد می‌آورد.

در زندگی واقعی، Hi-Res نه تنها یک اصطلاح پیچیده است؛ بلکه دروازه‌ای به دنیایی از شفافیت صدا، بیس قدرتمند و فرکانس‌های دقیق و جزئی است. گویی که در یک کنسرت ویژه و منحصر به فرد، حضور داشته باشید. جایی که هر نت را می‌شنوید و هر تپش را احساس می‌کنید! برای لذت بردن از آهنگ‌هایی با DJ پرطرفدار یا گروه‌های خوانندگی قدیمی، FreeBuds 5i تمام خواسته‌های علاقه‌مندان به موسیقی را برآورده می‌کند. به این معنا که شما یک دی‌جی شخصی در گوشتان خواهید داشت که صدای فوق‌العاده‌ای ارائه می‌دهد.

هنگامی که هدفون‌ها را در گوشتان می‌گذارید، نمی‌خواهید آنها را بیرون بیاورید. موسیقی همان است، اما تجربه Hi-Res تفاوتی کاملاً متفاوت را به شما هدیه می‌دهد.

اما کیفیت صدا، تمام چیزی نیست که هندفری هوآوی FreeBuds 5i، به شما ارائه می‌دهد. این هندزفری دارای قابلیت عالی حذف نویز است.

با این قابلیت به راحتی می‌توانید هر صدای ناخوشایندی را در هنگام شنیدن موسیقی، حذف کنید تا تنها صدای موسیقی دلخواه شما واضح و شفاف باقی بماند.

تنها کافیست تا سه نوع کنترل نویز را ببینید: حالت حذف نویز، حالت خاموش و حالت آگاهی. و برای لغو نویز، می‌توانید از حالت‌های “Ultra”، “General” و “Cozy” انتخاب کنید که به شما امکان می‌دهد با محیط سازگار شوید.به عنوان مثال، حالت “Cozy” باعث می‌شود تمرکز خود را حفظ کنید و با کاهش صدای تایپ، کامپیوترها و صحبت‌های تصادفی در محیط کاری، کتابخانه‌و محیط‌های آرام را برای خود شبیه‌سازی کنید.

شما تجربه استفاده از حذف نویز فعال در هندزفری‌های هوآوی رو دارید؟ در قسمت کامنت‌ها، با ما در میان بگذارید!

349 0 0

ارسال دیدگاه‌