جفت گمشده هدفون فریبادز هوآوی خود را پیدا کنید

می‌توانید از ویژگی Find My Earphones برای پیدا کردن یک جفت هدفون FreeBuds Pro 2، FreeBuds 5i، FreeBuds Lipstick، FreeBuds 4، FreeBuds Pro یا FreeBuds Studio روی نقشه استفاده کنید و آهنگ زنگ را برای پیدا کردن آنها پخش کنید. این ویژگی در هیچ مدل هدفون دیگری پشتیبانی نمی شود.

اگر با شناسه HUAWEI وارد گوشی/تبلت شده باشید و ویژگی Find Device را فعال کرده باشید، می‌توانید با استفاده از ویژگی Find My Earphones در تلفن‌ها/تبلت‌هایی که دارای EMUI 11.0 یا بالاتر هستند، هدفون‌ها را پیدا کنید. اگر قبل از گم شدن هدفون، Find Device را فعال نکرده باشید، نمی‌توان از این ویژگی برای تعیین مکان هدفون استفاده کرد.

این ویژگی در هیچ یک از دستگاه های زیر پشتیبانی نمی‌شود:

* HUAWEI P10, HUAWEI P10 Plus, P30 Pro,HUAWEI Mate 9, HUAWEI Mate 9 Pro, PORSCHE DESIGN HUAWEI Mate 9, HUAWEI nova 2s, HUAWEI nova 3, HUAWEI nova 3i, HUAWEI Y9 2019, HUAWEI MediaPad M5 10-inch, HUAWEI MediaPad M5 Pro 10-inch, HUAWEI MediaPad M5 8-inch, HUAWEI MediaPad M5 lite 8-inch, HUAWEI MediaPad M5 lite 10-inch, and HUAWEI MediaPad

* HONOR 9, HONOR V9, HONOR Note 10, HONOR Play, HONOR Pad 5 8-inch, and HONOR Pad 5 10.1-inch

پخش آهنگ زنگ روی گوشی

اگر هدفون همچنان به دستگاه شما متصل است، می توانید با پخش آهنگ زنگ، هدفون را پیدا کنید.

* هنگامی که یک جفت FreeBuds Pro به صدا در می‌آید، اگر یک هدفون را داخل قاب شارژ قرار دهید، در حالی که هدفون دیگر خارج از قاب باقی بماند، هدفون موجود در قاب به زنگ زدن ادامه می‌دهد و این زنگ را نمی‌توان به صورت دستی متوقف کرد. زنگ به طور خودکار پس از یک دقیقه متوقف می شود.

* در برنامه AI Life نصب شده روی گوشی‌های سایر برندها، یافتن هدفون با پخش آهنگ زنگ در محدوده بلوتوث فقط در مدل‌های FreeBuds Pro 2، FreeBuds 5i، FreeBuds Lipstick و FreeBuds 4 پشتیبانی می‌شود. تعیین مکان دستگاه جفت شده پشتیبانی نمی شود.

مشاهده مکان هدفون روی نقشه

می‌توانید موقعیت هدفون خود را روی نقشه مشاهده کنید. اگر اتصال هدفون از تلفن/تبلت شما قطع شده است، می توانید محل گوشی/تبلتی را که آخرین بار گوشی از آن جدا شده است، بررسی کنید.

* اگر هدفون در محفظه شارژ با قاب بسته و در محدوده بلوتوث قرار گیرد، هدفون در برنامه Find Device به صورت آنلاین نمایش داده می‌شود، زیرا به دستیابی به مکان دقیق‌تر کمک می‌کند. هنگامی که هدفون وارد حالت خواب می شود، به طور خودکار آفلاین می شود.

 

* اگر یکی از هدفون ها گم شده باشد اما دیگری وصل باشد، می توانید موقعیت هر دو هدفون را روی نقشه مشاهده کنید. اگر ایرفون گم نشده را جدا کنید و دوباره آن را به گوشی خود وصل کنید، مکان هر دو هدفون به روز می شود و مکانی که آخرین بار به دستگاه وصل شده اند نشان داده می شود. نمادهای هر دو هدفون روی نقشه نمایش داده می شوند. این مشکل در نسخه بعدی سیستم حل خواهد شد.

*  چنانچه نمی توانید هدفون های سری HUAWEI FreeBuds را در لیست Find Device مشاهده کرد:

  1. 1. نام بلوتوث هدفون را تغییر دهید و سپس بررسی کنید که آیا نام هدفون در برنامه Find Device نمایش داده می شود یا خیر.
  2. دکمه Function را برای بیش از 10 ثانیه فشار دهید و نگه دارید تا زمانی که نشانگر چشمک بزند تا گوشی شما به تنظیمات کارخانه بازگردد. سپس هدفون را با دستگاه خود جفت کنید و دوباره امتحان کنید.

با استفاده از سیستم GPS گوشی/تبلت خود می توانید مکان واقعی هدفون را روی نقشه مشاهده کنید. اگر هنوز نمی توانید هدفون یا کیف شارژ خود را پیدا کنید، یا اگر محصول آسیب دیده است، لطفاً باقیمانده محصول یا مدرک خرید را به مرکز خدمات مشتریان مجاز هوآوی در شهر محل سکونت خود بیاورید.

557 2 1

دیدگاه‌ کاربران (1)

  1. الان من یکی از گوشی های هدفونم رو گم کردم. مدل Freebuds 4i. چطور میتونید بهم کمک کنید؟ با توجه به اینکه میگید به مرکز خدمات مشتریان مجاز هوآوی مراجعه کنید.

ارسال دیدگاه‌