آبی بی‌کران را با HUAWEI WATCH Ultimate کاوش کنید: همراه ماجراجویی شما در زیر آب

در بین تفریح‌های پرطرفدار زیر آب، غواصی آزاد و غواصی scuba،  به نوعی فرصت ماجراجویی و قدردانی از زندگی زیر دریایی و کشف اسرار اقیانوس را فراهم می‌کند. هنگامی که به آبی عمیق اقیانوس  وارد می‌شوید، به ساعتی نیاز خواهید داشت که تجربه غواصی شما را بهبود بخشد و به شما امکان دهد از مزایای ذهنی و جسمی این فعالیت بیشترین لذت را ببرید. ساعت هوشمند HUAWEI WATCH Ultimate یک ساعت هوشمند پیشرفته است که تحت آزمایش‌های دقیق قرار گرفته و توسط انجمن حرفه ای مدرسین غواصی (PADI) و در شرایط واقعی غواصی مورد بازبینی قرار گرفته است. در نتیجه این ساعت پ قابلیت های بی نظیر و بادوامی دارد که. به این ترتیب، می‌توانید زمان زیادی را آن را روی مچ دست خود داشته باشید و برای شیرجه آماده شوید!

مقاومت در برابر آب تا عمق 100 متر

فرقی نمی‌کند که در حال شنا در ساحل دریا باشید یا غواصی، با HUAWEI WATCH Ultimate در زیر آب، آرامش خاطر و قابلیت‌های صوتی، همراه شما خواهند بود. چیزی که این ساعت را از انبوه ساعت‌های هوشمند غواصی موجود در بازار متمایز می‌کند این است که تا عمق 100 متری، در برابر فشار آب مقاوم است و در عین حال، قابلیت‌های صوتی را نیز به همراه دارد.این جنبه کلیدی به غواصان امکان می دهد که آزادانه ساعت‌ها به قسمت عمیق آب بروند و بدانند که این ساعت هم‌چنان قادر است اطلاعات و آمار مربوط به سلامت و حیات آنها را ثبت کند.

داشتن بیش از 16 ساختار مقاوم در برابر آب، این ساعت را قادر می سازد تا فشار شدید اعماق دریا را تحمل کند. این قابلیت حتی در گریل‌های بلندگو و سوراخ های میکروفون روی بدنه ساعت نیز وجود دارد. HUAWEI WATCH Ultimate استاندارد ISO 22810 مقاومت در برابر آب و تست استاندارد تجهیزات غواصی EN13319 را گذرانده است. با توجه به مشاهدات اولیه توسط غواصان حرفه ای PADI، مواد مقاوم در برابر خراش و خوردگی به کار رفته در این ساعت غواصی بسیار سودمند هستند، به خصوص در مقایسه با دیگر ساعت های غواصی که معمولا پس از تحمل خراش های ناشی از استفاده مکرر، تصاویر را ضعیف‌تر را نشان دهند.

با صرف زمان کافی برای تنظیم و پیمایش در زیر امواج، حالا با این ساعت قادر هستید تا عمیق‌تر ماجراجویی کنید و شگفتی‌های نفس‌گیر اقیانوس را کشف کنید. تصور غواصی در کنار لاک‌پشت‌های دریایی یا شنا در غارهای پنهان زیر آب، همه و همه فرصت‌های وسوسه‌کننده‌ای برای ماجراجویان زیر دریا هستند که حالا در کنار ساعت هوشمند هوآوی WATCH Ultimate لذت‌بخش تر شده است.

برای فعالیت‌های زیر دریا، هدف تعیین کنید و به یکدیگر انگیزه دهید

ساعت هوشمند HUAWEI WATCH Ultimate یک کامپیوتر غواصی حرفه ای همه جانبه درست روی مچ دست شماست که با کمک آن می‌توانید برای فعالیت‌های خود در زیر دریا، هدف تعیین کنید، این آمار را با دوستان غواصی خود به اشتراک بگذارید و برای اهداف بیشتر و ماجراجویی‌های متفاوت، آن‌ها را تشویق کنید. نمایشگر HUAWEI WATCH Ultimate برای افرادی که می‌خواهند روی تقویت توانایی‌های غواصی خود تمرکز کنند و در عین حال از پیشرفت خود مطلع ‌شوند، عالی است و  می‌تواند به عنوان یک مانیتور پانوراما از آمار غواصی شما عمل کند و همیشه روشن بماند. برخلاف صفحه نمایش حافظه در پیکسل ساعت‌های غواصی سنتی، این ساعت دارای صفحه نمایش AMOLED انعطاف پذیر با وضوح بالا و  باریک‌تر است.

با استفاده از تاج چرخان سه بعدی و دکمه‌های عملکردی، حتی کاربران معمولی نیز می‌توانند به راحتی از  اکثر ویژگی‌ها در حالت غواصی استفاده کنند و تنها بر اعتماد به نفس در آب تمرکز کنند، بدون اینکه نیاز باشد با کنترل‌های گیج‌کننده دست و پنجه نرم کنند.

برنامه روی ساعت هوشمند شما می تواند پیشرفت غواصی شما را با اطلاعات واضح و خوانا ثبت کند و به همه شما  برای ادامه کاوش انگیزه دهد.

 

با پیشروی و شیرجه رفتن در آب های ناآشنا، طبیعی است که کمی عصبی شوید. اما، با HUAWEI WATCH Ultimate، یک ساعت غواصی دریافت می‌کنید که از الگوریتم حرفه‌ای Bühlmann استفاده و آرامش خاطر را به شما القا می‌کند و امکان می‌دهد از زیبایی اقیانوس لذت ببرید. با توجه به بررسی‌های PADI، این مدل از کامپیوتر غواصی به طور گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرد و سابقه ایمنی قابل ستایشی دارد و آن را به انتخابی ارجح در میان غواصان تبدیل می‌کند.

اجازه ندهید ترس از گم شدن شما را متوقف کند – با این ساعت غواصی، اقیانوس در اختیار شماست که کاوش کنید. پیمایش در زیر آب می‌تواند چالش برانگیز باشد، حتی برای غواصان باتجربه. اما عملکرد منحصر به فرد ثبت مکان ساعت غواصی به شما کمک می کند تا مسیرها را به راحتی ثبت کنید و به عنوان یک قطب نما عمل می‌کند تا شما را با دقت راهنمایی کند. این ویژگی سبب می‌شود در  مسیر خود بمانید و با خیال راحت و با رضایت خاطر به کاوش بپردازید و به راحتی به اهداف غواصی خود دست پیدا کنید.

همیشه امن

همانطور که عمیق‌تر می‌شوید، هشدارهای ایمنی ساعت به شما اطلاع می‌دهند که خیلی سریع  به اعماق پایین‌تر می‌روید، این اطمینان را به شما می‌دهد که در محدوده‌های امن باقی بمانید و در میان امواج احساس امنیت کنید.

با هشدارهای لرزشی و صوتی، می‌توانید به راحتی زمان و عمق غواصی خود را دنبال کنید و مطمئن شوید که برای مدت طولانی زیر آب نمی‌مانید یا خیلی به اعماق پایینی نمی‌روید. به عبارت دیگر این ساعت بیش از 20 دسته مختلف یادآور عمق و زمان را از طریق لرزش و زنگ داخلی که صدا منتشر می کند ارائه می دهد. این سیستم هشدار توسط غواصان حرفه‌ای در موقعیت‌های غواصی واقعی مورد آزمایش قرار گرفته است، جایی که دریافتند هنگامی که از ارتفاع 11 متری فراتر رفتند، یادآوری این ساعت، عالی عملکرده  است. به علاوه این ساعت به غواصان هنگام صعود خیلی سریع به سطح آب نیز هشدار داد و سرعت مطمئنی را برای غواصان پیشنهاد کرد تا بتوانند روی صفحه نمایش ساعت آن را به راحتی دنبال کنند.

خواه به شما یادآوری کند که سرعت پایین رفتن در اقیاونس خود را کاهش دهید خواه با عجله کمتری به سطح آب برگردید، HUAWEI WATCH Ultimate تضمین می‌کند که می‌توانید با اطمینان خاطر به فعالیت‌های زیر آب خود بپردازید، زیرا می‌دانید که یک همراه ایمنی قابل اعتماد روی مچ دست خود دارید.

 

358 0 0

ارسال دیدگاه‌