پشتیبانی از حالت‌های پیشرفته ورزشی در ساعت‌های سری Watch GT هوآوی

سری ساعت‌های هوشمند HUAWEI WATCH GT دارای قابلیت های حرفه ای ردیابی حرکات ورزشی هستند. پشتیبانی از طیف وسیعی از حالت‌های ورزشی منجر شده است تا بسیاری از علاقه‌مندان به ورزش، از جمله ورزشکاران حرفه‌ای، این سری از گجت‌های پوشیدنی را ترجیح دهند.

با نگاهی به سری HUAWEI WATCH GT، می‌توان نتیجه گرفت که سری GT به طور مداوم از نظر عملکرد حالت ورزشی از  سری‌های پیشین خود پیشی گرفته است و حالت‌های ورزشی پیشرفته‌تر و خاص‌تری را با شرایط بهینه‌تری از حالت‌های رایج و محبوب ارائه می‌کند.

سری HUAWEI WATCH GT که اولین بار در سال 2018 عرضه شد، در ابتدا تنها از 11 حالت ورزشی از جمله دویدن، شنا و دوچرخه سواری پشتیبانی می‌کرد. ساعت HUAWEI WATCH GT 2 که در سال 2019 معرفی شد، شنا در آب های آزاد، سه گانه و موارد دیگر را اضافه کرد و در مجموع به 15 حالت ورزشی رسید. HUAWEI WATCH GT 2 Pro که در همان سال نیز معرفی شد، جهشی در تعداد حالت‌های ورزشی داشت و ورزش‌های خاص دیگری مانند پارکور، اسکیت‌برد و موج‌سواری و از بیش از 100 حالت ورزشی دیگر را پشتیبانی کرد. در سال 2021، سری 3 HUAWEI WATCH GT با بیش از 100 حالت ورزشی، از جمله غواصی، اسکی و ردیابی نوسان گلف، رونمایی شد.

سری HUAWEI WATCH GT در طول سال‌های متوالی پیشرفت، به طور مداوم پشتیبانی خود را از ورزش های پیشرفته گسترش داده است و نه تنها پیشرفت سری GT در عملکرد حرکات ورزشی را به نمایش می گذارد، بلکه منعکس کننده ترجیحات کاربر نسبت به ارتقاء مقیاس و محبوبیت فزاینده ورزش های پیچیده در بین مصرف کنندگان است.

منظور از ورزش های پیشرفته چیست؟ ورزش‌هایی مانند اسکی، شنا و موج‌سواری اغلب به عنوان ورزش‌های پیشرفته شناخته می‌شوند، زیرا به آستانه یادگیری بالاتری نیاز دارند و شرایط سخت‌تری برای امکانات دارند. جدا از حرکات جسمانی، این ورزش ها بیشتر بر کاهش استرس، آرامش روانی و افزایش فعالیت‌های اجتماعی تمرکز دارند.

حالا، تعدادی از حالت‌های ورزشی پیشرفته که توسط سری HUAWEI WATCH GT پشتیبانی می‌شوند کدامند؟

در ادامه به چند حالت محبوب ورزشی پیشرفته و برنامه های کاربردی آنها در ساعت های هوشمند سری GT اشاره شده است. بیایید ببینیم چقدر با این موارد آشنا هستید:

اسکی

اسکی یک ورزش رقابتی است که در آن ورزشکاران روی اسکی های متصل به چکمه های خود سُر می‌خورند و در مسابقات سرعت، پرش و سراشیبی در زمین های برفی به رقابت می پردازند. این ورزش، یک سرگرمی و تفریح محبوب است که نیاز به ظرافت و تکنیک دقیق هم دارد. ساعت‌های ورزشی HUAWEI WATCH GT 2e Pro، HUAWEI WATCH GT 2 Pro، HUAWEI WATCH GT 3، HUAWEI WATCH GT 3 Pro و HUAWEI WATCH GT Cyber ​​همگی شامل حالت اسکی هستند.

 

با در نظر گرفتن ساعت HUAWEI WATCH GT Cyber، چه اسکی صحرایی یا اسنوبرد، این ساعت هوشمند می تواند داده‌های ورزشی زیادی مانند سرعت، مسافت، مسیر، سقوط، ارتفاع و غیره را ثبت کند. پس از هر تمرین اسکی، می توانید تحلیل دقیقی از پارامترهای عملکرد خود داشته باشید و آن را به یک گزارش و مرجع عالی برای بهبود مهارت های اسکی خود تبدیل کنید.

شنا

شنا نه تنها توانایی شما در متابولیسم اکسیژن ، بلکه استقامت را نیز بهبود می بخشد. بسیاری از مردم شنا را برای تناسب اندام و آرامش تمرین می کنند. تقریبا تمام ساعت های هوشمند ضد آب سری GT از این حالت پشتیبانی می کنند، مانند HUAWEI WATCH GT 2 و HUAWEI WATCH GT3.

با استفاده از HUAWEI WATCH GT 3 ، قبل از شروع شنا در استخر، می توانید طول استخر را تنظیم کنید. برای دسترسی به تنظیمات و انتخاب اندازه استخر، انگشت خود را به سمت بالا بکشید. از طول های معمولی انتخاب یا آن را سفارشی کنید. وقتی برای شنا آماده شدید، دکمه بالایی را دوباره فشار دهید تا تمرین شروع شود. ساعت هوشمند شروع به ردیابی زمان، دور، سرعت، نوع ضربه و موارد دیگر می‌کند. در حین شنا، نمایشگر معیارهایی مانند دورهای تکمیل شده، سرعت فعلی، زمان و … را به شما نشان می‌دهد.

موج سواری

موج سواری یک ورزش آبی مهیج است که به دلیل طبیعت هیجان انگیز و جذابیت بصری آن شناخته شده است. این ورزش نیاز به سطوح بالایی از مهارت و تعادل دارد که معمولاً برای تسلط به آموزش حرفه‌ای نیاز دارد. HUAWEI WATCH GT 2 Pro، HUAWEI WATCH GT 2e Pro و HUAWEI WATCH GT 3 Pro همگی از حالت موج سواری پشتیبانی می کنند.

HUAWEI WATCH GT 3 Pro ، در طول جلسات موج سواری، داده هایی مانند مدت زمان، کالری سوزی، تعداد موج، حداکثر سرعت و مسیرهای موج سواری را ضبط می کند. با همگام سازی ساعت هوشمند خود با برنامه HUAWEI Health، می توانید اطلاعات دقیق و آمار ثبت شده در طول جلسات گشت و گذار خود را مشاهده کنید. چه مبتدی باشید چه حرفه‌ای، می توانید هر پیشرفتی را با کمک ساعت هوشمند خود ردیابی و نظارت کنید.

به طور خلاصه، سری ساعت‌های هوشمند GT از پیشرفته ترین حالت های ورزشی پشتیبانی می‌کند، در حالی که سری دیجیتال حرفه ای‌تر Pro از حالت های ورزشی پیشرفته و حرفه ای تر پشتیبانی می‌کند و البته هر دو سری ویژگی‌های پایش سلامت را ارائه می‌دهند که به شما امکان می‌دهد ضربان قلب و سایر معیارهای سلامتی خود را در هر زمان و هر مکان پیگیری کنید. علاوه بر این، هر ساعت هوشمند در سری GT با تمرکز بر زیبایی شناسی مد طراحی شده است که نشان دهنده تلاش های دقیق بخش طراحی محصول است.

شما کدام سری از ساعت‌های هوشمند هوآوی را ترجیح می‌دهید؟ در قسمت کامنت‌ها نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید!

323 0 0

ارسال دیدگاه‌