یک بررسی سریع و یک دقیقه‌ای از پرچم‌دار تازه‌وارد، Huawei P60 Pro

 

Rococo Pearl از پودر مروارید معدنی طبیعی در قاب پشتی استفاده می‌کند تا جلوه‌ای درخشان و درخشان ایجاد کند و به بافت طبیعی منحصر به فردی مانند مروارید دست یابد.

با ترکیبی از دیافراگم فیزیکی قابل تنظیم خودکار F1.4-F4.0، گروه لنز با قابلیت عبور بالا و سنسور RYYB SuperSensing، P60 Pro می‌تواند عکاسی واضح در تنظیمات نور کم ایجاد کند و جزئیات را به طور کامل در تاریکی نمایش دهد. همچنین می‌تواند محدوده دینامیکی فوق‌العاده بالایی را در صحنه‌هایی با نسبت نور به تاریکی بالاتر مانند طلوع و غروب خورشید، طلوع و غروب به ارمغان بیاورد. XD *** Pro’s Texture Engine جدید جزئیات ظریفی را به تصویر می کشد که حتی درخشش را بر روی سطح شیشه نشان می دهد.

دوربین تله‌فوتوی فوق‌العاده که دارای چندین گروه لنز و دیافراگم بزرگ F2.1 است که 178 درصد نور بیشتری می‌گیرد [1]، جزئیات را حتی در هنگام طی مسافتی در محیط‌های تاریک نشان می‌دهد. می‌توانید شاخه‌های بید را در حال تصویربرداری از ماه یا ماه درخشان کنار پنجره را از فاصله‌ای دور عکس بگیرید. همچنین بدون ایجاد مزاحمت برای سوژه در فاصله نزدیک، به عکاسی ماکرو دقیق می‌رسد.

چهار طرف صفحه نمایش سری P60 کمی خمیده و چهار لبه صفحه نمایش گردتر است. کاربران می‌توانند از گرفتن راحت‌تر و در عین حال لمس دقیق‌تری در یک صفحه نمایش غوطه‌ور با نرخ تازه‌سازی تطبیقی ​​1-120 هرتز لذت ببرند. پنل شیشه ای Kunlun استحکام شیشه را افزایش داده و مقاومت در برابر افتادن صفحه نمایش را تا 10 برابر افزایش داده است[2].

 

[1] در مقایسه با HUAWEI P50 Pro. داده ها بر اساس نتایج آزمایش هواوی است.

[2] داده های ارائه شده توسط آزمایشگاه Huawei. بر اساس مقایسه بین HUAWEI P60 Pro Kunlun Glass Edition و نسخه شیشه ای معمولی.

425 1 1

دیدگاه‌ کاربران (1)

  1. سلام
    لطفا تا تازه وارد بازار جهانی شده و داغه موجود کنید، خیلی ازش بگذره و شرکت های دیگه پرچمداراشون رو معرفی کنن واقعا دیگه لطفی نداره.

ارسال دیدگاه‌