نمایشگر Huawei MateView

خلاصه‌ای از بررسی نمایشگر هواوی MateView توسط رسانه معتبر Android Authority

رسانه معتبر Android Authority اخیراً به سراغ بررسی جدیدترین مانیتور هواوی یعنی Huawei MateView رفته است و آن را محصولی با طراحی زیبا، بی نقص و کارآمد می‌داند.

به گفته این رسانه، میت ویو هواوی یک مانیتور بی نقص با مجموعه‌ای از ویژگی‌های رقابتی و نسبت تصویر 3: 2 کارآمد است و اگر دنبال یک صفحه نمایش شیک و انعطاف پذیر برای میز کار خود هستید، کاملاً ارزش خرید آن را دارد.

Table of Contents

 

پوشش عالی فضای رنگ

پس از انجام تست‌های بخش نمایشگر، این رسانه مشهور اذعان دارد مانیتور میت ویو دارای 98 درصد فضای رنگی DCI-P3 با DeltaE  کمتر از دو و پوشش 100 درصد فضای sRBG با DeltaE رنگ کمتر از یک است که همراه با گواهی HDR400 و حداکثر روشنایی 500 نیت، آن را به نمایشگری بسیار زیبا برای انواع محتوا بدل می‌کند.

همچنین نویسنده این بررسی تأکید دارد که مانیتور MateView هواوی برای انجام کارهای روزمره و اداری عملکردی بیش از اندازه کافی به همراه دارد.

Android Authority در ادامه می‌گوید بر طراحی زیبای این نمایشگر توجه دارد و می‌گوید نمی توان انکار کرد که Huawei MateView  یک مانیتور فوق العاده زیبا است. همچنین با رنگ نقره‌ای که روی آلیاژ آلومینیوم باریک اعمال شده، ساختار خوبی دارد.

طراحی و کارایی نمایشگر

به گفته آن‌ها نسبت صفحه نمایش به بدنه 94 درصد و حاشیه‌های باریک از این صفحه نمایش بزرگ نهایت استفاده را به همراه می‌آورند و به لطف نسبت ابعاد 3:2، جزئیات زیادی در صفحه نمایش برای حرفه‌ای‌ها ارائه می‌شود.

جزئی دیگر از طراحی این مانتیور، پایه نگهدارنده آن است که بنا بر گفته نویسنده، به واسطه تنظیم ارتفاع از 7 تا 18 سانتی‌منتر و چرخش 5- تا 18 درجه‌ای می‌توان براحتی بهترین موقعیت در استفاده از مانیتور را پیدا کرد.

طراحی ظاهری جذاب و پایه نگهدارنده قطعاً دو مورد از نقاط قوت فروش این مانیتور هستند.

درگاه‎‌ها و روش‎های ارتباطی

طبق گفته Android Authority، دامنه گزینه‌های اتصال در مانیتور میت ویو واقعاً درجه یک است. نویسنده همچنین به پشتیبانی از صفحه نمایش بی سیم برای انجام سریع و اسان کارها نیز اشاره می‌کند.

این مانیتور از طریق درگاه HDMI، Mini DisplayPort یا USB-C می‌تواند به رایانه خانگی متصل شود. همچنین امکان اتصال بی سیم از طریق قابلیت Wireless Display نیز وجود دارد که طی آن آن علاوه بر PC و لپ‌تاپ، برخی گوشی‌های حدید هواوی نیز از ان پشتیبانی می‌کنند.

قابلیت‌‎های جذاب جانبی

نگارنده مطلب در خصوص قابلیت کنترل مانیتور با ویژگی Smart Bar نیز معتقد است که با گذشت زمان، استفاده از آن بسیار راحت‎تر و دلپذیرتر می‎شود. این قابلیت راه حل بهتری نسبت به منوهای چند دکمه‌ای است که در برخی از نمایشگرها ارائه شده‌اند.

از جمله دیگر موارد مورد تشویق این رسانه در بررسی مانیتور MateView هواوی می‌توان به کیفیت و وضح صدای میکروفون خصوصاً برای مکالمات صوتی اشاره کرد. همچنین حضور استاندارد TÜV Rheinland برای محافظت از چشم و کاهش نور آبی صفحه نیز قابلیت ویژه‎‌ای محسوب می‎شود.

و اما در آخر Android Authority این محصول را این طور ارزیابی می‌کند که مطمئناً در این بازه قیمتی یکی از بهترین مانیتورها است و پوشش 98 درصد فضای رنگی DCI-P3 در آن به مراتب بیشتر از رقبا است.

 

این رسانه در پیشنهاد می‌کند که  اگر به دنبال ویژگی‌هایی از جمله قابلیت نمایش بی سیم، میکروفون یکپارچه و اتصال USB-A هستید، مانیتور هواوی میت ویو یک انتخاب کاملاً رقابتی است

545 8 8