تعداد کاربران HarmonyOS بیش از 100 میلیون است!

نمایش 2 پاسخ رشته ها
  • 11 #565
   نیما جلالی
   مشارکت کننده

   هواوی چندین سال را صرف تحقیق و توسعه HarmonyOS کرد. این کمپانی، در چین توانسته است برای بسیاری از کاربران خود HarmonyOS را به صورت آپدیت ارائه کند. حال، تعداد کاربران HarmonyOS هم اکنون از مرز ١٠٠ میلیون نفر گذشته است. این نشان می‌دهد که هواوی عزم خود را برای گسترش هرچه بیشتر HarmonyOS، جزم کرده است.

   تعداد کاربران HarmonyOS بالأخره از مرز ١٠٠ میلیون نفر گذر کرد!
   در همان اوایل ارائه HarmonyOS، آمار و ارقام جذابی از آن منتشر شد. در یک هفته ابتدایی ارائه آن، بیش از ١٠ میلیون گوشی به HarmonyOS 2.0 آپدیت شدند!

   غول چینی شناخته شده، به روزرسانی HarmonyOS را برای بسیاری از دستگاه‌های خود و آنر منتشر کرده است. طی سه ماه گذشته، شاهد انتشار گسترده HarmonyOS 2.0 بودیم. حتی دستگاه‌های بسیار قدیمی نیز این آپدیت را دریافت کرده‌اند! اما در نهایت، هواوی از جزئیات جدیدی در مورد ارائه آپدیت HarmonyOS 2.0 پرده برداشت. دیشب، محصولات جدیدی از هواوی معرفی شد. پس از آن، یک مقام ارشد هواوی به روی صحنه آمد و از اطلاعیه جدید HarmonyOS صحبت کرد. او اعلام کرد که تعداد کاربران HarmonyOS هم اکنون از ١٠٠ میلیون نفر گذشته است. هواوی در ادامه گفت:

   “از داشتن کاربرانی مانند شما متشکر هستیم. امیدواریم تا در آینده نیز با شما همراه باشیم. در آینده، ما مقصود اصلی خود را فراموش نمی‌کنیم و سعی داریم تا بهترین تجربه کاربری را در اختیار شما قرار بدهیم.“

   خب، اگر راستش را بخواهید این آمار واقعاً قابل توجه است. چرا که ١٠٠ میلیون کاربر در تنها چند ماه، یک نقطه عطف بزرگ است. بر اساس گزارشات، بیش از ١٠٠ مدل در این برنامه جای داشته‌اند. در آینده نزدیک، بسیاری دیگر از گوشی‌ها و تبلت‌های قدیمی‌تر آنر و هواوی این به روزرسانی را دریافت خواهند کرد. به طوری که هواوی می‌گوید تا پایان سال، تعداد کاربران HarmonyOS به 4٠٠ میلیون نفر می‌رسد. این نشان می‌دهد که هواوی اهداف بسیار بزرگی دارد.

   اما دقیقاً روند پیشرفت ارائه HarmonyOS به چه شکل بوده است؟ خب، در هفته اول ارائه آپدیت، HarmonyOS حدود ١٠ میلیون کاربر داشت. در عرض دو هفته، این تعداد به ١٨ میلیون نفر رسید. پس از گذشت یک ماه، کاربران به ٢5 میلیون نفر رسیدند. در نهایت با پایان ماه جولای، این میزان به 4٠ میلیون نفر افزایش یافت. در کم‌تر از ٢ ماه، تعداد کاربران HarmonyOS از مرز 5٠ میلیون نفر گذشت! تا پایان ماه آگست، میزان کاربران به ٧٠ میلیون افزایش یافتند. این کمپانی، چند روز پیش اعلام کرد که ٩٠ میلیون کاربر HarmonyOS دارد. در نهایت، دیشب چینی‌ها گفتند که میزان کاربران HarmonyOS از ١٠٠ میلیون نفر رد شده است. تقریباً در هر ثانیه، ٨ کاربر آپدیت HarmonyOS را نصب می‌کنند!

   این برنامه، بزرگ‌ترین برنامه آپدیت تاریخ هواوی بوده است. در حال حاضر، حدود 56 مدل دستگاه از هواوی و آنر در حال دریافت این به روزرسانی هستند. برخی از دستگاه‌ها نیز به صورت کامل به روزرسانی شده‌اند. بسیاری از این دستگاه‌ها، حتی قرار نبوده است که به روزرسانی نسخه جدید EMUI را دریافت کنند. با توجه به این انتشار گسترده، می‌توان امیدوار بود که تعداد کاربران بسیار بیشتر از این‌ها باشد.

   نظر شما در مورد سرعت ارائه به روزرسانی هواوی چیست؟ آیا HarmonyOS 2.0 را می‌پسندید؟ فکر می‌کنید هواوی در سطح جهانی بتواند رکوردی ثبت کند؟

  • 6 #577
   Amirreza talebi
   مشارکت کننده

   👍😉

  • 0 #981
   امیر زراتی
   مشارکت کننده

   👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

نمایش 2 پاسخ رشته ها
 • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.