با 35000 گام در یک هفته واچ فیت2 برنده شو

یه مسابقه‌ی تابستونی با 35000 قدم پیاده‌روی

مسابقه #فیت-شو می‌تونه اولین و ساده‌ترین قدم شما به سمت سلامتی و فیت شدن باشه. این مسابقه یک چالش پیاده‌روی 7 روزست. برای این مسابقه کافیه یه اپلیکیشن قدم‌شمار روی گوشی موبایلتون نصب کنید, روزی 5000 قدم در طول روز پیاده‌روی کنید.آخر هفته شما در مجموع 35000 قدم پیاده روی کردید. با ارسال اسکرین‌شات مجموع قدم‌هاتون در بازه زمانی مسابقه به دایرکت اینستاگرام HuaweiMobileFarsi و رعایت سایر شرایط، در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شید.

اگر تا الان اینستاگرام  HuaweiMobileFarsi  فالو نکردی همین الان اقدام کن تا با سایر شرکت کنندگان همراه شی.

 

زمان مسابقه

از دوشنبه 20 تیر ماه تا یکشنبه 26 تیر ماه  فرصت داری در مسابقه #فیت-شو مشارکت کنی. توجه کن که پیاده‌روی و ارسال اسکرین‌شات باید دقیقا در همین بازه زمانی انجام بشه. تا ساعت 24 یکشنبه 26 تیر ماه وقت داری که اسکرین شات مشارکت در مسابقه را به دایرکت اینستاگرام هوآوی موبایل فارسی ارسال کنی.

جوایز و نحوه قرعه‌کشی

در پایان مسابقه #فیت-شو بین تمام افرادی که با رعایت تمام شرایط در مسابقه مشارکت کردند، قرعه‌کشی انجام می‌شه و به یک نفر یک ساعت هوشمند HUAWEI WATCH FIT 2 هدیه داده میشه.

شرایط و نحوه مشارکت

  • نصب یک اپلیکیشن قدم‌شمار بر روی گوشی موبایل
  • ثبت 35000 قدم پیاده‌روی در 7 روز
  • گرفتن اسکرین‌شات از تعداد قدم های ثبت شده در اپلیکیشن قدم شمار
  • ارسال اسکرین‌شات به دایرکت اینستاگرام HuaweiMobileFarsi
  • فالو کردن اینستاگرام HuaweiMobileFarsi
  • فالو کردن اینستاگرام Mankan

اپلیکیشن قدم شمار

برای شرکت در مسابقه می‌تونید ازهراپلیکیشن قدم‌شماری استفاده کنید و یا اینکه اپلیکیشن کالری‌شمار /  قدم‌شمار مانکن را از لینک‌های زیر کنید.

نصب اپلیکیشن مانکن از اپ گالری

نصب اپلیکیشن مانکن از کافه بازار

با هوآوی واچ، فیت و شیک باش

جایزه مسابقه #فیت-شو ساعت هوشمند جدید هوآوی HUAWEI WATCH FIT 2  که همراه همیشگی سلامتیه. این ساعت هوشمند با قابلیت سنجش سطح اکسیژن خون، ضربان قلب، استرس و کیفیت خواب 24 ساعته سلامتی شما روبررسی می کنه.برای اطلاع از ویژگی‌های این کالا اینجا رو ببین.

قیمت و مراکز خرید ساعت هوشمند  HUAWEI WATCH FIT 2

شما می‌تونید با مراجعه به مراکز خرید حضوری هوآوی با تمام محصولات از نزدیک آشنا بشید یا اگر تمایل به خرید آنلاین محصولات دارید در سایت ما لیست مراکز خرید آنلاین را ببینید.

732 7 5

دیدگاه‌ کاربران (5)

  1. خیلی خوب هم فال و تماشا ورزش و جایزه

  2. منک از ۳۵ هزار گام هم بیشتر فعال هستم در هفته😍💪🏻🤸🏻‍♀️

ارسال دیدگاه‌